17.10.2021 - Ticaret Magazin
Ticaret Magazin

ARS TRUCK OTOMOTİV – KAMYON TIR YEDEK PARÇA

ADRES
Fevzi Çakmak Mh. 10640 Sk. No: 5 Karatay / Konya / TÜRKİYE
FAKS
+90 332 346 12 16
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Firmamız, ARSTRUCK Otomotive kurulduğu yılından itibaren ağır araçlar için Havalı Fren ve Debriyaj ekipmanları, Şanzıman Kumanda Kuleleri, Şanzıman Ventilleri ve Fren Körükleri üretmekte, aynı zamanda Ağır İş Makinelerinin Fren Merkezleri ve Fren Körüklerinin de üretimini gerçekleştirmektedir.

Avrupa ve Türkiye menşeli araçlar için üretimini gerçekleştirdiğimiz 2500 adet üzerinde farklı ürün ile ülkemizi ve ARSTRUCK markasını Dünya’nın 40 ülkesinde başarı ile temsil etmektedir.

Yüksek teknolojiye sahip üretim olanakları, 50 ‘nin üzerinde tecrübeli iş gücü ve 20 yılın kazandırdığı tecrübe ile faaliyet alanında öncü olmayı hedefleyen firmamız, “Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti Anlayışı” ile Havalı Fren ve Debriyaj Ekipmanları üreticisi olarak, yedek parça sektöründe müşterilerine en kaliteli ürünü, en iyi hizmet ile ulaştırmayı hedeflemektedir.

Kalitenin devamlılığına verdiğimiz önem, “dayanıklılık”, “sağlamlık” ve “güvenilirlik” gibi kavramların firmamızın üretmiş olduğu tüm ürünlerde bir standart haline dönüşmesini sağlamıştır.

ARSTRUCK Otomotiv Sanayi olarak biz, bu süreçte en büyük desteğin, kalite ve kalitenin devamlılığına önem veren ve daima yerinde geri bildirimleriyle bizleri yönlendiren müşterilerimize ait olduğuna inanıyoruz.

 

Ürünler için tıklayınız —>

ARS TRUCK OTOMOTİV – KAMYON TIR YEDEK PARÇA ARS TRUCK OTOMOTİV – KAMYON TIR YEDEK PARÇA ARS TRUCK OTOMOTİV – KAMYON TIR YEDEK PARÇA ARS TRUCK OTOMOTİV – KAMYON TIR YEDEK PARÇA ARS TRUCK OTOMOTİV – KAMYON TIR YEDEK PARÇA ARS TRUCK OTOMOTİV – KAMYON TIR YEDEK PARÇA ARS TRUCK OTOMOTİV – KAMYON TIR YEDEK PARÇA ARS TRUCK OTOMOTİV – KAMYON TIR YEDEK PARÇA

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
REKLAM ALANI
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ