27.10.2021 - Ticaret Magazin
Ticaret Magazin

ELPO Bilişim Otomasyon Elektronik

ADRES
Selçuk Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi Akademi Mah. Gürbulut Sok. No:67 - G/345-346-347-348 Selçuklu/KONYA
FAKS
+90 (332) 262 00 45
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

ELPO Bilişim Otomasyon Elektronik

 

Bilgisayar Sistemleri ve İletişim Teknolojileri alanında 25 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren firmamız, hizmet verdiği her müşteride koşulsuz müşteri memnuniyetini başarmak için üstün gayret ve çaba göstermeyi ilke edinmiştir.

Amatör ruhlu profesyonel yaklaşım ile oluşturduğumuz genç ve dinamik kadro, insanlığa verdiği değer ve hedeflerimiz sayesinde müşteri portföyünü arttırarak sadece Türkiye’de değil dünya çapında sektörün öncüsü olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Bu doğrultuda birçok sertifika ve belgeye sahip olan firmamız, kazandığı tecrübe, bilgi birikimi ve uzmanlık çerçevesinde yenilikçi fikirlerle geliştirdiğimiz ürünler sayesinde çözüm ortaklarımıza kaliteli ve son teknoloji hizmet vermek için çalışmaktadır.

‘Yarında Sizinleyiz’ anlayışından asla vazgeçmeyecek kararlı ve istikrarlı bir yönetim kadrosuna sahip olan firmamız, proje mühendisliği alanına yönelerek çözüm ortaklarının kurumsal proje çözümlerini üretmeye başlamıştır. Yılların bilgi birikimi, etik değerlerimiz, yeniliklere hakim ve ilkelerinden asla taviz vermeyen duruşumuz ile hedeflerimizden en önemlisi sürekli iyileştirme ile sürdürülebilirlik, sektörde liderlik ve müşteri memnuniyetidir.

2018, 2019 ve 2020 vizyonlarını hayata geçirmek için çalışmalarımıza hız verdik.Yazılım, Ar-Ge departmanlarımızın üstün performansı ile yeni alanlar için sürekli gelişim ve iyileştirme doğrultusunda ilerliyoruz. Teknoloji gelişimi için üstün hizmet vermek adına çözüm ortaklarımızla paylaşacağımız Entegratör ve Business Process Model and Notation (BPMN) modülleri ile başarımızı katlamayı, bünyemize katılan çözüm ortaklarımızla büyümeyi, ülkemize değer yaratacak projelere imza atmayı hedefliyoruz.

 

FARKIMIZ

 

Parametrik olarak otomasyon sistemi kapalı iken satış veya dolum yapılması durumunu algılayabilme

Aynı port üzerinden aynı tip farklı marka cihazların çalıştırılması (Örn: Probe;Vedeer-Root ve Start, Arabirim; Orpak ve Teosis Arabirimler)

Manifoldlu tanklara uygunluk

Özel geliştirilmiş web ve mobil uygulamasıyla otomasyon bilgisayarının yanındaymış gibi eş zamanlı çalışma imkanı

 

AVANTAJIMIZ

 

Tamamı Yerli Üretim Ekipman

Sektördeki En Az Yazılım Hata ve Arıza Oranları

Dönüşümlerde Sıfır Maliyet!

EPDK Veri Takip Birimi

Ücretsiz Güvenlik Yazılımı

Online Servis Takip Sistemi

Stok Takibi

Tanker Takip Sistemi

Yurt dışından getirilen cihazların aksine ihtiyaç ya da özel çözümler için tüm cihazlar yeniden tasarlanıp üretilebilir diğer firmalara göre en hızlı ve etkili çözümler yaratılır.

Şeffaf çağrı merkezi ve arıza kayıtları ile net bir şekilde sektördeki tüm diğer firmalara göre en az hata ve arıza oranlarıyla istasyonlarınız hiç durmasın ve para kaybı yaşanmasın.

Sektördeki tüm marka ve model donamım ekipmanları ile uyumlu yazılım ve dönüşümlerden sonra arıza yapan ATG ya da Probe cihazları yüzünden tüm ATG ve probları değiştirmeye son! Türkiye’de bir ilk olarak sistemimizde aynı anda birden farklı tank cihazlarıyla çalışabilme özelliği!

 

VİZYON

 

Müşteri memnuniyetinden ödün vermeden en iyi malzeme ile en iyi hizmeti sunarak yenilikçi bir bakış açısıyla çözüm ortağınız ve sektörde takip edilen öncü ve lider bir marka olarak yanınızda olmaktır.

 

MİSYON

 

Bilgi birikimi, deneyimi ve Ar-Ge çalışmalarımızla güvenilir çözümler sunarak müşterilerimizi memnun etmek ve bu esnada da sektörün gelişimine yardımcı olmaktır.

ELPO Bilişim Otomasyon Elektronik ELPO Bilişim Otomasyon Elektronik ELPO Bilişim Otomasyon Elektronik ELPO Bilişim Otomasyon Elektronik ELPO Bilişim Otomasyon Elektronik ELPO Bilişim Otomasyon Elektronik ELPO Bilişim Otomasyon Elektronik ELPO Bilişim Otomasyon Elektronik

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
REKLAM ALANI
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ