17.10.2021 - Ticaret Magazin
Ticaret Magazin

Entema Kırma Eleme ve Taşıma Sistemleri

FAKS
+90 332 248 13 59
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

ENTEMA ENERJİ TESİSAT MAKİNA SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ.

Zafer sanayide 120m2 lik bir imalat hanede başlayan imalat hayatımız bu gün 2500m2 kapalı 2000m2 açık fabrika sahasına taşınmıştır.Fabrikamız bu gün sizlere kendi bünyesinde her geçen gün büyüyen imkanları gerek tornahane gerek preshane ile hizmetimizin kalitesini kendi ellerimize alarak sizlere daha kaliteli ürünler sunma çabasında başarılı olmuş ve bu imkanları da her geçen gün arttırmaktadır.

Uzun yıllara dayanan iş tecrübemiz ile siz müşterilerimize uzun ömürlü kullanılırlığı sunabilmek adına her gün gelişen dünya teknolojisine adapte olmuş ürünlerimizle hizmette ve imalatta kaliteyi sizlere sunmaktaki sonsuz çabamız her geçen gün hırsla artarak devam etmektedir.Entema ailesi olarak başlıca prensibimiz müşteri memnuniyeti odaklı çalışmak ve hizmet etmektir.Entema her geçen artan ve büyüyen ürün yelpazesi ile sizlerinde katkısıyla hizmet vermektedir.

Bu gün Entema ailesi sizlere bundan 26 yıl önce tamirat ve konveyör bantla başlayan serüvenimizi kendi bünyemizde PDK,DMK,TERSİYER,KUBİKSER,ÇENE VE ELEK çeşitleri imalatı seviyesine taşımaktan dolayı haklı gururunu yaşamaktadır.

Entema Siz değerli müşterilerimizle de bu uzun süre içerisindeki müşterek iş hayatımızda çalışmaktan da gurur duymaktadır.

Ürünler;

Kırma Sistemleri

Eleme Üniteleri 

Besleyiciler

Yıkama Sistemleri

Bantlı Konveyörler

Zincirli Konveyörler 

Patates Taşıma Konveyörleri 

Gübre Taşıma Konveyörleri 

 

Entema Kırma Eleme ve Taşıma Sistemleri Entema Kırma Eleme ve Taşıma Sistemleri Entema Kırma Eleme ve Taşıma Sistemleri Entema Kırma Eleme ve Taşıma Sistemleri Entema Kırma Eleme ve Taşıma Sistemleri Entema Kırma Eleme ve Taşıma Sistemleri Entema Kırma Eleme ve Taşıma Sistemleri Entema Kırma Eleme ve Taşıma Sistemleri Entema Kırma Eleme ve Taşıma Sistemleri

Henüz video eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
REKLAM ALANI
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ