24.09.2021 - Ticaret Magazin
Ticaret Magazin

GGYD’nin Selami Şahin’li Muhteşem Balosu

GGYD’nin Selami Şahin’li Muhteşem Balosu
REKLAM ALANI

Genç Girişim ve Yönetişim Derneği’nin heyecanla beklenen yılbaşı balosu, ünlü sanatçı Selami Şahin’in sahne aldığı muhteşem bir organizasyonla gerçekleşti. 600 seçkin konuğun katıldığı davette Başkan Allıoğlu umut dolu mesajlar verdi.

Genç Girişim ve Yönetişim Derneği’nin geleneksel yılbaşı balosu Bilkent Otel ve Konferans Salon’nda yapıldı. Ankara Sanayi Odası Başkanı Nurettin Özdebir, Ankara Ticaret Odası Başkanı Gürsel Baran, sivil toplum kuruluşlarının başkan ve yöneticileri, iş, sanat, siyaset ve medya dünyasından konuklar ile dernek üyelerinden oluşan davetliler, GGYD Başkanı M. Nezih Allıoğlu ve yönetim kurulu tarafından kapıda karşılandı. Konukların şık kıyafetler içinde adeta göz kamaştırdığı gecede Başkan Allıoğlu yeni yıla dair umut dolu mesajları verdi.

Bir yılda 100’den Fazla Organizasyon

 Son bir yıl içerisinde 100’den fazla etkinlik düzenlediklerini, 3.5 güne bir organizasyon sığdırarak kırılması zor bir rekora imza attıklarını söyleyen Başkan Allıoğlu, Genç Girişim ve Yönetişim Derneği’nin bir STK’dan çok öte bir yapı olduğuna vurgu yaptı, Üyelerinin ekonomik ve sosyal yaşamlarına katkıda bulunan faaliyetlerin yanı sıra toplumun dezavantajlı kesimlerine dönük yardım faaliyetleri ile de adeta bir sosyal dernek gibi çalıştıklarını kaydeden Başkan Allıoğlu, yeni dönemde de yepyeni projelerle tempoyu düşürmeyeceklerini söyledi.

Girişimcilik Yarışması Yapılacak

2020 yılında hayata geçirecekleri en önemli çalışmalardan birinin Ankara Üniversitesi Teknopark ile birlikte düzenleyecekleri “Girişimcilik Yarışması” olacağını ifade eden Başkan Allıoğlu, bu yarışma sonunda iş dünyasına yeni girişimciler kazandıracaklarının altını çizdi. Üke koşulları ne olursa olsun daha fazla çalışmaktan ve üretmekten asla vazgeçmeyeceklerini de söyleyen Başkan Allıoğlu, “Milletçe her zamankinden fazla birlik ve beraberliğe ihtiyacımız var. Biz dış dünyaya karşı birlik içinde olursak işte o zaman Türkiye’nin karşısında hiç bir güç duramaz, işte o zaman Türk ekonomisi dünyanın en güçlü ekonomileri arasında yer alır” dedi.

Selami Şahin Ankaralılar İçin Söyledi

 ASO ve ATO başkanlarının da birlik ve beraberlik mesajları verdiği, GGYD’nin çalışmalarından övgüyle söz ettiği gecede daha sonra derneğe son bir yıl içinde üye olan 110 genç girişimciye ve gecenin düzenlenmesine katkıda bulunan sponsorlara plaket takdim edildi. Son derece keyifli bir ortamda gerçekleşen gecede daha sonra sahneye fantezi müziğinin en güçlü seslerinden Selami Şahin çıktı. Ünlü sanatçı yaklaşık 2 saat kaldığı sahnede son albümündeki şarkılar başta olmak üzere dillere pelsenk olan en güzel şarkılarını seslendirdi, Başkenti genç girişimcilere unutulmaz dakikalar yaşattı. Pistin bir an bile boş kalmadığı baloda geleneksel yılbaşı pastası hep birlikte kesilirken, gecenin finalinde her zamanki gibi 10. Yıl Marşı coşkuyla söylendi.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ