21.09.2021 - Ticaret Magazin
Ticaret Magazin

Güraltaş Kanopi

ADRES
Horozluhan Mah. Anadolu San. Kocaova Sk. No:28 Selçuklu / KONYA
FAKS
0 (332) 251 1173
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Güraltaş, inşaat ve sanayi alanındaki 20 yıllık tecrübesiyle başarılı hizmetlerine her gün yenilerini ekleyerek zirveye doğru ilerlemektedir. Ulusal bir marka kimliğiyle Türkiye genelinde hizmet sunan Güraltaş, değişen ve sürekli gelişen teknolojiyi yakından takip ediyor, bilgiyi kurum kültür yapısına uydurarak hedef kitlesi için uzun ömürlü hizmetler sunuyor. Akaryakıt ve petrol istasyonları inşaatında kullanılan kanopi imalatı, her türlü çelik konstrüksiyon imalatı ve montajı, çelik görünümlü kaplama ile tavan kaplama alanlarında hizmet sunan Güraltaş kaliteden ödün vermeden güvenli yapılar inşa etmekte.

 

Güvenilir ve kaliteli hizmet politikasıyla hedef kitlesi için en faydalı hizmeti sunan öncü bir kurumdur.
Sektöründe örnek gösterilecek hizmetler sunan lider bir marka olmak.
İnsan sağlığı ve çevre dostu kimliğiyle işine ve hedef kitlesine son derece saygılı bir kurum olan Güraltaş, taahhüt ettiği her projeyi zamanında ve hatasız bir şekilde noktalamayı kurum kalite politikası olarak belirlemiş ve bu politikayla ötüşen hizmetler sunmayı hedef edinmiştir.

Güraltaş Kanopi Güraltaş Kanopi Güraltaş Kanopi Güraltaş Kanopi Güraltaş Kanopi Güraltaş Kanopi Güraltaş Kanopi Güraltaş Kanopi Güraltaş Kanopi Güraltaş Kanopi

Henüz video eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
REKLAM ALANI
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ