21.09.2021 - Ticaret Magazin
Ticaret Magazin

İyi ki varsın Nuray ÖZÇELİK;

İyi ki varsın Nuray ÖZÇELİK;
REKLAM ALANI

 

İyi ki varsın Nuray ÖZÇELİK;

Eski Dünyanın merkezinde yer alan ,2500 yılı aşan bir tarihe sahip, üç imparatorluğa başkentlik yapma özelliğinin yanı sıra,  tarihi abideleri ve şahane tabii manzaraları ile çok önemli bir metropol ,Asya ile Avrupa kıtalarının üzerine kurulu ve dünya üzerinde içinden deniz geçen tek şehir olma özelliği ile her dönem ekonomik merkez olma özelliğini de koruyanŞehirde son yıllarda sanayinin yerini, yönetim merkezleri ile finans, turizm, hizmet ve bankacılık gibi sektörleri içerisinde barındıran Ülkemizin Göz bebeği İSTANBUL dan başkası değil.

İyi ki varsın yazı dizimizde,Seyahat Acenta Sahibi, Akdeniz in incisi Antalya dan  turizm işletmecisi A grubu seyahat acentesi olan , Fuarcılık – Etkinlik ve Organizasyon Şirketi bulunan Nuray ÖZÇELİK e yer verdik.

13.07.1971 İstanbul doğumlu. Aslen Sivaslı olan aile ,yaklaşık yarım asırdır İstanbul’ da yaşamış.  Öğrenim yıllarının tamamını Doğup büyüdüğü yer olan İstanbul’ da tamamlayan Nuray ÖZÇELİK Kadıköy Ticaret Lisesinden Mezun olmuştur. O yıllarda Turizm e olan hevesi nedeni ile TURİZM otelcilik Okulundan mezun olduktan sonra , Anadolu Üniversitesi  işletme Fakültesi – İşletme Bölümünde Lisans eğitimini tamamlamıştır. Boğaziçi Üniversitesi Yöneticilik okulunda yeterlilik sertifikası almıştır.

İstanbul da ÖGER HOLDİNG bünyesınde bulunan – ÖGER TRAVEL seyahat acentesinde  1995 yılında mali işler departmanında görev aldı.İstanbul da 7 yıl görev yaptıktan sonra Firmanın Antalya şubesinde  görevine devam etti. Ve halen Antalya da ikamet eden Nuray ÖZÇELİK, 2 kız çocuğu annesidir.

Antalya da BEVEL TURİZM Kongre Organizasyon LtdŞti. nin Sahibi. Firması 2011 yılında Transfer Şirketi olarak kurulmuş  ancak sonrasında nevi değişikliği yapılarak Seyahat Acenta Belgesi alması ile İşletme konumuna geçmiştir.

Nuray Özçelik çok kapsamlı iş hayatında ;

NESTLE-NİVEA gibi Kurumların Eğitim Toplantılarından tutunda .Devlet Kadrolarında ,Adalet Bakanlığı başta olmak üzere YARGITAY-TÜRKİYE ADALET AKADEMİSİ nin  , Enerji Bakanlığına bağlı Tedaş’ ın personel eğitim toplantıları ve  Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesinin uluslararası Fen Bilimleri Kongreleri ve Kimyagerler Derneğinin  İlaç Kimyası ve Organik kimya kongreleri eğitim toplantılarının organizasyonlarına Liderlik yapmıştır.

Nitelikli ve deneyimli  kadrolarımız ile Kurum ve Kuruluşlara ,seminer,panel,eğitim konferans vs. hizmetlerinde ,her türlü desteğin yanında ,proje tabanlı sistematik  Kurumsal iş ortaklarımız ile gerçek hayata aktarma yöntemlerini geliştiriyorlar..

Bir çok etkinlik ve Konferanslara katılımı ile hem Turizm alanında ,hem de bir çok alanda , Ülkemizin Devlet ve Özel Sektör enlerinde faydalı işler yapılmasının referansı konumuna taşıyorlar.

Firmamız; BEVEL TURİZM ;her daim  yenilikçi, en son teknolojileri kullanan, çözüm odaklı, ekonomikve kaliteli hizmetler sunarak, çözüm ortaklarımızın memnuniyetini sağlamaktadır.

Kurumsal seyahat planlamaları,acente çalışmaları,Konferans ,brifing gibi alanlarda hizmet verebilmenin ,Sadece müşterilerimiz adına değil , çalışanlarımız  ve iş ortaklarımız için de çalışmayı keyifli hale getiren bir planlama ve organizasyonun tam da içerisindeyiz.

Antalya Bölge Adliye mahkemesi ve aynı zamanda Elektrik Mühendisleri Odası, Antalya şubesinin, enerji sempozyumunda tüm organizasyonları,çalıştayları Firmamız  tarafından gerçekleştirilmiştir,

Görsel anlamda Gözünüz , işitsel anlamda kulağınız, dokusal ve hissi anlamda, Beden dilimiz ile etkinliklerde daima güvenin yaratıcılığın ve ilklerin yanında yer almayı hedefliyoruz. Diyor.

Bütün bu yatırım, istihdam, çalışma azmi, kararlılık gibi vasıfları üzerinde toplayan bir kuruluşun,liderlik vasıflarını üzerinde taşıması ile , yurt içi ve yurt dışı faaliyetler ile Ülkemizi en iyi şekilde temsil etmesi,hem bizler adına hem de sektörel anlamda onur ve kıvanç kaynağı.

İşte bu  insanlık adına faydalı çoğu kapsamlı projelerini yaşamının içerisinde yaşayan ,yaşatan Nuray ÖZÇELİK ‘ e 

İyi ki varsın Nuray ÖZÇELİK Diyoruz.

Levent KANDEMİR

 

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ