21.09.2021 - Ticaret Magazin
Ticaret Magazin

Mg Teknik-Tır&Dorse Yedek Parça-Abs Sensör İmalatı

ADRES
Fevzi Çakmak Mahallesi (Kobisan 2 San.Sit.) 10758. Sokak No:6 Karatay/KONYA
FAKS
+90 (332) 503 24 24
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

MG TEKNİK, 2017 yılında MEHMET GEDİK tarafından kurulmuştur. Çeyrek asırlık üretim tecrübesi ile otomotiv sektöründe Türkiye’de üretimi olmayan ABS, Volant ve Su Seviye Sensörü üretimine karar vermiştir.

MG  Teknik Otomotiv, kalite ve sağlamlık testlerini başarı ile geçmiştir.

Türkiye’de sensör grubu üretiminin olmaması ve dışarıya bağımlılığı büyük derecede azaltmak için 2017 Ar-ge çalışmalarını, uzman kadrosu ve teknik çözümlerle başarılı bir şekilde tamamlamıştır.

2018 yılında MG TEKNİK OTOMOTİV İNŞAAT MAKİNE SANAYİ TİC.LTD.ŞTİ. kurulmuştur. Şirketleşerek Türkiye ve dünyanın dört kıtasında müşteri memnuniyeti ve taleplerini göz önünde bulundurarak ihracata başlamıştır.

‘’ EN İYİ ÇÖZÜMÜ EN İYİ HİZMET İLE SUNMAK ‘’ vazgeçemeyeceğimiz en önemli ilkemiz ve misyonumuzdur.

Bulunduğumuz sektör içerisinde tüm firmalar tarafından referans model olarak aranılan, takip edilen bir firma olmak planımız ve vizyonumuzdur.

MG TEKNİK OTOMOTİV kalitesi ve kendine özgü tasarımları, otomotiv grubunda yeni ürünler ve Ar-Ge çalışmaları ile devam edecektir.

DORSE YEDEK PARÇA

KONTEYNER KİLİDİ

BEŞİNCİ TEKER

ABS SENSÖR

Mg Teknik-Tır&Dorse Yedek Parça-Abs Sensör İmalatı Mg Teknik-Tır&Dorse Yedek Parça-Abs Sensör İmalatı Mg Teknik-Tır&Dorse Yedek Parça-Abs Sensör İmalatı Mg Teknik-Tır&Dorse Yedek Parça-Abs Sensör İmalatı Mg Teknik-Tır&Dorse Yedek Parça-Abs Sensör İmalatı Mg Teknik-Tır&Dorse Yedek Parça-Abs Sensör İmalatı Mg Teknik-Tır&Dorse Yedek Parça-Abs Sensör İmalatı Mg Teknik-Tır&Dorse Yedek Parça-Abs Sensör İmalatı Mg Teknik-Tır&Dorse Yedek Parça-Abs Sensör İmalatı Mg Teknik-Tır&Dorse Yedek Parça-Abs Sensör İmalatı

Henüz video eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
REKLAM ALANI
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ