17.10.2021 - Ticaret Magazin
Ticaret Magazin

VADEN ORIJINAL

ADRES
Ankara Yolu Üzeri Konsan Sanayi Bölgesi 10727 Sk. No: 32 Pk: 42050 KONYA / TÜRKİYE
FAKS
+90 332 346 25 40
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Firmamız Konya’ da 1968 yılında İsmail ACAR tarafından Yıldız Enjektör ve Rekor Pulları adı ile kurulmuş ve günümüzde dünya devleri ile çalışacak tecrübe, bilgi ve teknolojik güce ulaşmıştır.

Yıldız Pul Otomotiv sektörüne yönelik üretim yapmakla birlikte, bugün 20.000m2 alana yayılmış modern tesisi, yüzlerce çalışanı, geniş ve teknolojik makine parkuru ile sektörde geçmişten bugüne otomotiv sanayisinin ihtiyacı olan mamul ve yarı mamuller üretmektedir. Firmamız tasarım ve Ar-Ge bölümünden başlayıp sac ve metal kalıp, alüminyum ve plastik enjeksiyon kalıp, yüksek ve alçak basınçlı döküm, pres baskı ve ileri teknoloji talaşlı imalat üretim hatlarını bünyesine katmıştır.

Firmamız kurmuş olduğu kalite yönetim sistemini Otomotiv Sektöründe önemli bir rolü olan ISO/TS 16949:2009 ve TS EN ISO 9001:2008 Kalite belgelerine sahiptir.

İyi eğitilmiş insan gücüne ve ileri teknolojiye sürekli yatırım yapan firmamız ürün tasarımı, kalıp tasarımı ve ürün işleme teknolojilerini bilgisayar destekli yapmanın sağladığı kalite ve esneklik sayesinde sektöründe sürekli artan bir ivme ile hizmet vermenin gururunu yaşamaktadır.

Firmamız ürünlerini 2007 yılından itibaren yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda satış ve dağıtım amacıyla VADEN ORIGINAL markasını oluşturmuş ve kısa sürede kalitesinden bahsedilir bir marka haline getirmiştir.

VADEN ORIGINAL; Kalite standartlarını yakalamış, pazarda payını yükseltmiş, devamlı gelişme, geliştirmeye, devamında yarınını gören, dün odaklı çalışmayan bir markadır. Beraberinde sadece satış odaklı değil süreklilik, kalite, servis, güvenirlilik ve yenilikçi anlayışı ile ayaktadır. Dünya çapında müşterilerinin istek ve taleplerini daima odak noktasında tutmak için çaba göstermektedir.

Bağımsız yedek parça pazarında katma değer yaratabilmenin verdiği haz ile bilgi birikimimiz, hızımız, mükemmel zamanlama ve servis oryantasyonumuz ile yeni pazarlarda yer almayı hedeflemekteyiz.

Uzun yıllardan bu yana süre gelen deneyimimizi ve en modern üretim teknolojilerini kullanmakta ve bu çizgide üretimimizin sürekli olarak geliştirmekteyiz.

VADEN ORIGINAL olarak size OEM kalitesinde ürünlerimizi sunmayı kendimize bir misyon olarak hedeflemiş durumdayız.

VADEN ORIJINAL VADEN ORIJINAL VADEN ORIJINAL VADEN ORIJINAL VADEN ORIJINAL VADEN ORIJINAL VADEN ORIJINAL VADEN ORIJINAL VADEN ORIJINAL VADEN ORIJINAL

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
REKLAM ALANI
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ